Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym 01-02.09.2018 r.

KOMUNIKATY DO POBRANIA PONIŻEJ

W JĘZYKACH (POLSKI, NIEMIECKI, ANGIELSKI)

PL      ENG      DE

Rewelacyjny występ żaczek

Wspaniałe wyniki osiągnęły nasze dwie zawodniczki podczas zakończonych w ostatni weekend Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym w Kraśniku. Oliwia Osińska po bardzo dobrej grze została brązową medalistką w grze podwójnej grając w parze z Iwoną Kolasą (UKS Tornado Waksmund). Julia Bartkiewicz zajęła 5. miejsce zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. Julia Bartkiewicz w grze podwójnej dosłownie otarła się o pozycje medalową i zabrakło niewiele, żeby stanąć na podium. Oliwia Osińska indywidualnie zajęła 21. miejsce. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Michał Wandachowicz brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodzików

W miniony weekend w Drzonkowie zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyła czteroosobowa grupa zawodników i zawodniczek z Międzyzdrojów: Michał Wandachowicz, Jakub Kurek, Julia Bartkiewicz oraz Oliwia Osińska. Najlepiej spisał się Michał zajmując 3. miejsce w grze deblowej i 13. w grze pojedynczej. Nasze Żaczki w drużynie wywalczyły wysokie 9. miejsce, a chłopcy 17. Julia Bartkiewicz indywidualnie była 33., a Oliwia Osińska 49. W grze podwójnej nasze zawodniczki zajęły ostatecznie 17. miejsce. Gratulujemy sukcesów. Wyjazd na zawody został sfinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Wesołych Świąt

Puchar Polski Seniorów w tenisie stołowym

Trzy tytuły Mistrzowskie „Chrobrego”

Podczas ostatnich Indywidualnych Mistrzostw Województwa Młodzików w tenisie stołowym w dniu 11 marca 2018 r. w Koszalinie, zawodnicy i zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje zdominowali całe podium zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej. Pierwszy tytuł Mistrzów Województwa wśród chłopców wywalczyła w deblu para Michał Wandachowicz i Jakub Kurek, drugi tytuł w deblu wśród dziewczynek wywalczyła Julia Bartkiewicz, która zagrała w parze z koleżanką z Pieszcza Weroniką Bobek. Trzeci tytuł przypadł Michałowi Wandachowiczowi, który zwyciężył w grze pojedynczej Młodzików. Ponadto Julia Bartkiewicz w grze pojedynczej zdobyła srebrny medal. Gratulacje dla zawodników oraz trenerów. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Michał w czołówce Młodzików w Polsce

Wspaniały występ zaliczyli zawodnicy UKS Chrobry Międzyzdroje w zakończonym w ostatni weekend III Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym w Białymstoku. Michał Wandachowicz zajął 8. miejsce, a nasza Żaczka Julia Bartkiewicz uplasowała się na 25. miejscu. Tym występem nasi zawodnicy potwierdzili swoją przynależność do czołówki zawodników w swoich kategoriach wiekowych. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Julia Bartkiewicz siódma na Grand Prix Polski

Zawodniczka UKS Chrobry Międzyzdroje Julia Bartkiewicz z powodzeniem wystąpiła w II Grand Prix Polski Żaczek, które odbyło się w miniony weekend w Łaziskach Górnych. Julia ostatecznie zajęła wysokie siódme miejsce wśród 64 najlepszych Żaczek w Polsce. W turnieju głównym Julka przegrała tylko dwa mecze z Zofią Śliwką KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki, późniejszą zwyciężczynią turnieju oraz Wiktorią Przybytoską KS Chełmno. Na tym samym turnieju nasza druga zawodniczka Oliwia Osińska zajeła 25. miejsce. Wyjazd na turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym - 04.02.2018 r.

Pewne wygrane "Chrobrego"

W dniach 12-13 stycznia 2018 r. zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały pierwsze dwa wyjazdowe spotkania w rundzie rewanżowej w ramach I Ligi Kobiet tenisa stołowego. Pierwszy mecz nasze zawodniczki wygrały 6:4 z GLKS Nadarzyn. Jako jedyna komplet punktów zdobyła Wioleta Witkowska 2,5 pkt. Na drugi dzień Chrobry pewnie zwyciężył z SCKiS HALS Wadwicz Warszawa wynikiem 1:9. W tym spotkaniu punkty zdobywały: Sylwia Wandachowicz 2,5 pkt., Maja Krzewicka 2,5 pkt., Anna Zielińska 1,5 pkt. oraz Wioleta Witkowska 2,5 pkt.

Żaczki Chrobrego najlepsze w Polsce

W Warszawie odbył się Finał Drużynowego Turnieju Uczniowskiego zorganizowanego przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Znakomicie spisały się nasze Żaczki Julia Bartkiewicz oraz Oliwia Osińska zajmując w całej imprezie I miejsce Nasze zawodniczki w drodze do finału nie przegrały żadnego pojedynku, a w decydującym meczu pokonały po zaciętym meczu drużynę GKS Gorzkowice (woj . Łódzkie ) - 3:2. Gratulujemy. Fantastyczny wynik naszych żaczek potwierdza, że znajdują się w ścisłej czołówce w Polsce w swojej kategorii wiekowej.