Polecamy

Wiadomości
TRENINGI - HALA SPORTOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY WIĘCEJ INFORMACJI
Srebrno-brązowy Michał!!!

Michał Wandachowicz wicemistrzem Polski Młodzików w tenisie stołowym! W dniach 11-14 kwietnia w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, gdzie nasz klub reprezentowali Michał Wandachowicz , Julia Bartkiewicz oraz Oliwa Osińska. Zawody rozpoczęły się od turnieju drużynowego, w którym nasze Młodziczki (rywalizujące z rok starszymi zawodniczkami) zajęły bardzo wysokie 9. miejsce w Polsce. W turnieju indywidualnym Michał Wandachowicz kolejny raz udowodnił, że jego miejsce jest w czołówce kraju i zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików! Świetne wyniki osiągnęły też nasz dziewczyny, które ostatecznie zajęły ex aequo 25. miejsce. W grze deblowej Michał wraz z Alanem Kulczyckim sięgnęli po wicemistrzostwo Polski minimalnie przegrywając w wielkim finale 2:3. Julia w grze podwójnej zajęła 9. miejsce a Oliwka 17. miejsce. Dziękujemy firmie Baltic Home Międzyzdroje, Gminie Międzyzdroje i Burmistrz Międzyzdrojów - Mateusz Bobek za wsparcie finansowe i mentalne. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

I Liga Kobiet Tenisa Stołowego - 23.03.2019

Brązowy medal Joanny Kiedrowskiej

Joanna Kiedrowska zawodniczka UKS Chrobry Międzyzdroje zdobyła brązowy medal w grze deblowej Mistrzostw Polski Seniorek w tenisie stołowym, które zostały rozegrane na początku marca w Gliwicach. Joanna zagrała w parze z Aleksandrą Falarz z GLKS Nadarzyn. Jest to kolejny medal na szczeblu Mistrzostw Polski w klubie UKS Chrobry Międzyzdroje zdobyty przez naszą zawodniczkę. Wielkie gratulacje dla naszej tenisistki stołowej. Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Największy sukces w historii UKS CHROBRY Międzyzdroje!

Michał Wandachowicz najlepszym Młodzikiem w Polsce, a Julia Bartkiewicz 8. rakietą wśród Młodziczek podczas III Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym w Kwidzynie w dniach 22-24.02.2019 r. Wielkie gratulacje dla naszych najmłodszych zawodników. Warto zaznaczyć, że Michał w turnieju głównym sięgając po tytuł przegrał tylko jednego seta, a Julia rywalizowała ze starszymi zawodniczkami co daje nam wielkie nadzieję na przyszły sezon. W turnieju wystąpiła również Oliwia Osińska, która tym razem nie awansowała do turnieju głównego. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

I Liga Kobiet Tenisa Stołowego - 16.02.2019

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym - 17.02.2019

III WTK Młodziczek

W dniu 10 lutego 2019r. podczas Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego w Stepnicy zawodniczki UKS „Chrobry” uczestniczy w turnieju, w kategoriach młodziczki i skrzatki. W rywalizacji o awans do turnieju ogólnopolskiego pingpongistki zajęły poszczególne miejsce:

- Marika Tymińska -  5. Miejsce

Następne zawody odbędą się w połowie marca i nasze zawodniczki będą godnie reprezentować nasz klub w Sianowie k. Koszalina.

I Liga Kobiet Tenisa Stołowego - 06.01.2019

I Liga Kobiet Tenisa Stołowego

W dniu 2 grudnia zawodniczki grające w I Lidze Kobiet tenisa stołowego rozegrały na szczycie tabeli wyjazdowe spotkanie w Chełmnie. Już przed meczem było wiadomo, że spotkanie nie będzie łatwe z uwagi na wyrównane składy obu drużyn oraz atut własnej hali zespołu LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno. Mecz ostatecznie zakończył się porażką naszej drużyny wynikiem 6:4. Punkty w meczu zdobywały kolejno: Maja Garbino 2 pkt., Joanna Kiedrowska 1 pkt., Marta Lis 1 pkt. Po zakończeniu pierwszej rundy UKS Chrobry Międzyzdroje zajmuje drugą lokatę w tabeli I Ligi Kobiet z dorobkiem 12 pkt. oraz bilansem 47:43. Najskuteczniejszą zawodniczką w naszej drużynie oraz w całych rozgrywkach pierwszej rundy jest Maja Garbino, która zwyciężyła 14 pojedynków i tylko 4 przegrała. Organizacja rozgrywek ligowych została dofinansowana z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Michał Wandachowicz piątym młodzikiem w Polsce

Michał Wandachowicz piątym młodzikiem w Polsce! W niedzielę zakończyło się I Grand Prix Polski Młodzików w Krośnie. Tak niewiele zabrakło Michałowi, który po bardzo zaciętym pojedynku o medal przegrał 2:3 . Julia Bartkiewicz ostatecznie zajęła 18. miejsce, a Oliwia Osińska 21. miejsce (Oliwka w grupowych eliminacjach wyeliminowała zawodniczkę nr 1 turnieju). Dzięki tak świetnym wynikom cała trójka zapewniła sobie udział w następnym Grand Prix bez udziału w eliminacjach! Jesteśmy dumni i czekamy na kolejne sukcesy! Wyjazd na zawody został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

VIII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym 01-02.09.2018 r.

dniach 01-02 września 2018 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym. Impreza sportowa została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje. W turnieju  wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Dani i Niemiec. Niewątpliwie gwiazdą turnieju weteranów był Niels Ramberg z Dani, Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. Wygrał zdecydowanie swoją kategorię potwierdzając swoją klasę. W turnieju brało udział ponad 110 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Turniej został sfinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach dotacji.