Strona Główna ˇ Dane Klubu ˇ Trening ˇ GaleriaWtorek, Grudzień 11, 2018
Nawigacja
Strona Główna
Dane Klubu
Trening
Kalendarz Imprez
Galeria
Forum
I Liga Kobiet
Zawodniczki
Tabela I Liga Kobiet
Wyniki
Terminarz
Liga II mężczyzn
Zawodnicy
Tabela i terminarz
Liga V
Zawodnicy
Tabela i terminarz
Polecamy
Wiadomości
TRENINGI - HALA SPORTOWA IM. ANDRZEJA GRUBBY WIĘCEJ INFORMACJI
I Liga Kobiet Tenisa Stołowego - 01.10.2017 r.

Zwycięstwo na inaugurację sezonu

Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje rozpoczęły w dniu 16 września nowy sezon 2017/2018 w I Lidze Kobiet tenisa stołowego. Pierwsze spotkanie z zespołem UKS Champion Police nasze tenisistki rozegrały na własnym parkiecie w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby. Tenisistki z Polic przyjechały w mocnym składzie mając w swoich szeregach Sandrę Przywartę, Anna Jędrzejewską, Martynę Moskwę oraz Annę Grygorcewicz . Natomiast drużyna „Chrobrego” wystąpiła następującym składzie: Anna Zielińska, Wioleta Witkowska, Maja Krzewicka, Marta Lis oraz Sylwia Wandachowicz. Spotkanie nie należało do łatwy ze względu na to, że były to derby województwa zachodniopomorskiego. Po rozegraniu dziesięciu pojedynków lepsze okazały się tenisistki UKS „Chrobry” Międzyzdroje ustalając wynik końcowy na 9:1 . Tym samym nasz zespół zdobył pierwsze, ważne punkty w nowym sezonie.

I Liga Kobiet - pierwszy mecz w sezonie 2017/2018

II miejsce Julii Bartkiewicz w Wojewódzkim Turnieju Młodzików

W miniony weekend zawodniczki i zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje wystąpili z dużym powodzeniem w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w tenisie stołowym, który został rozegrany w Sianowie. Fantastycznie spisała się Julia Bartkiewicz, która wywalczyła II miejsce, które premiuje awansem do Ogólnopolskiego Grand Prix Młodzików, które odbędzie się pod koniec września w Krakowie. W tej samej kategorii Oliwia Osińska wywalczyła czwarte miejsce. Warto dodać, że obie zawodniczki są w kategorii niższej czyli w Żaczkach, a już świetnie rywalizują z starszymi zawodniczkami. W kategorii chłopców wystąpił Jakub Kurek, który wywalczył 13. miejsce. Drugi nasz zawodnik Michał Wandachowicz nie musiał startować w eliminacjach, żeby awansować do Ogólnopolskiego Grand Prix w Krakowie ponieważ posiada limit punktowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego i automatycznie awansuje. Gratulacje dla zawodników oraz trenerów. Wyjazd na zawody został sfinansowany z środków budżetu Gminy Międzyzdroje.

Podsumowanie sezonu 2016/2017

Podczas gali podsumowania sezonu w Międzyzdrojach w dniu 2 września 2017 r. Zachodniopomorski Związek Tenisa Stołowego oraz Zarząd UKS „Chrobry” Międzyzdroje podsumowali kończący się sezon  2016/2017, w którym w współzawodnictwie międzyklubowym, obejmującym wszystkie kategorie wiekowe od seniora do skrzata oraz rozgrywki drużynowe zwyciężył zdecydowanie UKS „Chrobry” Międzyzdroje. Już po raz piętnasty UKS Chrobry Międzyzdroje zwycięża w tej klasyfikacji potwierdzając swoją najwyższą pozycję w województwie zachodniopomorskim. Obecna pozycja to już dominacja w województwie i przynależność do silnych liczących się w kraju ośrodków tenisa stołowego, tak pod względem bazy, organizacji, jak i wyników sportowych.

Pierwszy raz w historii klubu UKS Chrobry Międzyzdroje zawodnik Michał Wandachowicz w kategorii Żaka (11 lat) wywalczył w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Krakowie, 16-18 czerwca 2017 r. dwa medale, srebrny w grze pojedynczej i brązowy w grze podwójnej. Następnym wybitnym osiągnięciem był złoty medal w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Białymstoku, 7-9 kwietnia 2017 r. zawodniczki Joanny Kiedrowskiej wywalczony w grze podwójnej z partnerką Aleksandrą Falarz z Krakowa. Znaczącym osiągnięciem UKS Chrobry Międzyzdroje było zdecydowane zwycięstwo wśród klubów województwa zachodniopomorskiego w XVIII Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży obejmującej kategorie młodzików oraz żaków. Kolejnym osiągnięciem zasługującym na podkreślenie było zwycięstwo drużyny chłopców w IV Lidze i awans do III Ligi. Dodać należy również udział drużyny kobiecej w elicie ligowej polskiego tenisa oraz przynależność do Kadry Polski zawodniczki Anny Zielińskiej.

Zawodnicy UKS „Chrobry” Międzyzdroje w współzawodnictwie klubowym, indywidualnym zgromadzili łącznie 6818 pkt. Dla porównania drugi klub w klasyfikacji UKS Zalew Stepnica zgromadził ponad dwa tysiące punktów mniej. Na tak dobry wynik punktowy zapracowali wszyscy zawodnicy klubu, a w szczególności grupy młodzieżowe. W klasyfikacji klubowej, drużynowej  UKS „Chrobry” Międzyzdroje również zgromadził największą liczbę punktów – 4360 pkt. W sumie w współzawodnictwie indywidualnym i drużynowym klub z Międzyzdrojów zdobył 11178 pkt. Tak znakomity wyniki to przede wszystkim ogromna praca trenerów i instruktorów.

Dodatkowo Prezes Zachodniopomorskiego Związku Tenisa Stołowego Pan Piotr Bochnacki wręczył nagrody najlepszym zawodnikom za osiągnięcia indywidualne. Wśród wyróżnionych oczywiście nie zabrakło zawodników UKS Chrobry Międzyzdroje.

 

Działacze Zachodniopomorskiego Związku Tenisa Stołowego złożyli na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Międzyzdroje Pana Leszka Dorosza podziękowanie za wspieranie tenisa stołowego w naszej gminie oraz pogratulowali tak wspaniałego klubu. Osobne podziękowanie otrzymał Zarząd UKS Chrobry Międzyzdroje za wspaniałą pracę w klubie oraz sukcesy.

Prezes Klubu wraz Zarządem podziękował Burmistrzowi Międzyzdrojów Panu Leszkowi Doroszowi oraz Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Międzyzdrojach Panu Janowi Magdzie wraz z Radnymi za wsparcie rozwoju tenisa stołowego w naszym klubie. Ponadto osobne podziękowania należą się wszystkim osobom, które wspierają działania naszego klubu.

Prezes

UKS Chrobry Międzyzdroje

Waldemar Witkowski

Drzonków Cup 2017

W dniach 01-03 września w Drzonkowie koło Zielonej Góry odbyła się VI edycja Międzynarodowego turnieju w tenisie stołowym MINI DRZONKÓW CUP 2017. Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego  CHROBRY Międzyzdroje uzyskując czołowe lokaty. W turnieju indywidualnym Michał Wandachowicz był trzeci, Julia Bartkiewicz druga, a Oliwia Osińska piąta. Dodatkowo dziewczyny i Michał zwyciężyli w kategorii drużynowej nie mając sobie równych.  W turnieju startowało ponad 230 uczestników w pięciu kategoriach wiekowych. W turnieju brali udział zawodnicy z Polski ,Niemiec, Ukrainy i Luksemburga. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

VII Międzynarodowy Turniej Weteranów - 02-03.09.2017

W dniach 02-03 września 2017 r. w Hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Międzyzdrojach odbył się VII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym. Impreza sportowa została zorganizowana przez Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje. W turnieju  wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Dani, Niemiec i Rosji. Niewątpliwie gwiazdą turnieju weteranów był Niels Ramberg z Dani, Mistrz Świata i wielokrotny Mistrz Europy. Wygrał zdecydowanie swoją kategorię potwierdzając swoją klasę. W turnieju brało udział ponad 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok. Turniej został sfinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje w ramach dotacji.

ZDJĘCIA

Wyniki:

Kobiety -gra pojedyncza

kat. 40-49

 1.Fidala Małgorzata

2.Gadomska Iwona

3.Michlik Aleksandra

 

kat.50-59

1.Nowakiewicz Danuta

2.Schon Birgit

3.Kaman Halina

 

kat.60-69

1.Rumińska Grażyna

2.Kiersznicka Halina

 

Mężczyźni-gra pojedyncza

kat.40-49

1.Wojewódka Michał

2.Świder Dariusz

3.Rasmussen Dennis

  

kat.50-59

1.Wączek Roman

2. Dorofeev Wiktor

3.Kamiński Marek

 

kat.60-64

1. Madej Bogusław

2.Andrzejczak Marek

3.Młotkowski Krzysztof

 

kat 65-69

1.Strzałka Marian

2.Ostrowski Wiesław

3.Magdoń Stanisław

 

kat. 70-74

1.Ramberg Niels

2.Renkel Edmund

3.Jankowski Roman

 

kat.75-79

1.Orzechowski Zdzisław

2. Hnyda Adam

3.Stasielowicz Romuald

 

kat.80+

1.Dojka Lech

2.Bula Karol

 

Kobiety - gra podwójna

1.M.Fidala/I.Gadomska

2.H.Kaman/G.Rumińska

3.D.Nowakiewicz/I.Rosik

 

Mężczyźni-gra podwójna

kat.40-49

1.Z.Leszczyński/D.Rasmussen

2.A.Sawoch/A.Cichocki

3.M.Wojewódka/D.Świder

 

kat.50-59

1.H.Dizida/R.Wączek

2.A.Fąferek/B.Nawrot

3.T.Jurgoński/W.Glanowski

 

kat.60-69

1.J.Żukowski/H.Prusiński

2.S.Zagajewski/J.Dęmbski

3.W.Ostrowski/R.Cywiński

 

Gra Mieszana

1. G.Rumińska/R.Wączek

2.M.Fidala/Z.Leszczyński

3.I.Rosik/B.Madej

Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym 02-03.09.2017 r.

Komunikaty do pobrania

Wersje:

POLSKA

NIEMIECKA

ANGIELSKA

Michał Wandachowicz zdobywcą dwóch medali na Mistrzostwach Polski Żaków

Fantastyczne wieści dotarły do nas z Mistrzostw Polski Żaków w tenisie stołowym, które zostały rozegrane w dniach 16-18 czerwca w Krakowie. Podwójnym medalistą Mistrzostw Polski został Michał Wandachowicz, na co dzień grający w Uczniowskim Klubie Sportowym „Chrobry” Międzyzdroje. Michał po wspaniałej grze najpierw wywalczył brązowy medal w grze pojedynczej, a następnie dołożył srebrny medal w grze deblowej uzyskując tytuł wicemistrza Polski. Jest to ogromny sukces naszego zawodnika oraz trenera, który jest zwieńczeniem długiego i ciężkiego sezonu. Podczas tych samych Mistrzostw w kategorii Żaczek Julia Bartkiewicz w grze pojedynczej zajęła 21. miejsce oraz w deblu wysokie 9. miejsce. Druga z naszych zawodniczek Oliwia Osińska w grze pojedynczej uplasowała się na 33. miejscu oraz w grze podwójnej 17. miejsce. Zarówno Julka jak i Oliwia grały z rok starszymi zawodniczkami i za rok wystartują w tej samej kategorii. Wyjazd na Mistrzostwa został dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.

Oliwia Osińska z srebrnym medalem Mistrzostw Województwa

W dniu 27 maja 2017 r. najmłodsi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje wystartowali w Mistrzostwach Województwa Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym. Były to bardzo ważne zawody, które premiowały awansem do Mistrzostw Polski. Srebrny medal w grze pojedynczej Żaczek zdobyła Oliwia Osińska, która tym samym zapewniła sobie awans do Mistrzostw Polski. W tej samej kategorii czwarte miejsce zdobyła Amelia Świątkiewicz oraz szóste miejsce Amelia Kujda-Rogowska. W grze podwójnej Żaczek zwyciężyła nasza para klubowa Oliwia Osińska/Amelia Kujda-Rogowska. Warto dodać, że w kategorii Żaka już wcześniej awans do Mistrzostw Polski zapewnili sobie Michał Wandachowicz oraz Julia Bartkiewicz, którzy posiadają limity punktowe Polskiego Związku Tenisa Stołowego uprawniające do gry w turnieju głównym Mistrzostw Polski.  W turnieju Mistrzostw Województwa Skrzatów piąte miejsce zajęła Jagoda Sokołowska oraz szóste miejsce Maja Jasiel, które należą do najmłodszych zawodniczek naszego klubu.

Udany występ „Chrobrego” na Mistrzostwach Polski Młodzików

W dniach 04-07 maja 2017 r. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry” Międzyzdroje wystartowali w Mistrzostwach Polski Młodzików w tenisie stołowym w Krośnie. Udział naszych zawodników w Mistrzostwach Polski poprzedzony był najpierw eliminacjami na szczeblu województwa zachodniopomorskiego. Spośród trójki naszych reprezentantów najlepiej wypadł Michał Wandachowicz, który w grze podwójnej zajął wysokie 5. miejsce, natomiast w grze pojedynczej 17. miejsce. Druga nasza reprezentantka, Laura Kober w grze podwójnej wywalczyła 17. miejsce, a indywidualnie 33.miejsce. Ponadto Laura Kober oraz Julia Bartkiewicz wystartowały w turnieju Drużynowym, w którym zajęły 17. miejsce. Warto dodać, że zarówno Julia Bartkiewicz oraz Michał Wandachowicz są Żakami i startowali w kategorii wyższej. Wyjazd na Mistrzostwa Polski został dofinansowany przez Gminę Międzyzdroje.

Strona 3 z 34 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Facebook

Copyright © by: Chrobry
Conducted by K. Borkowicz

 

Informacje o cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w następujących w celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się do konta w naszym serwisie, a także komentowania wpisów.

Te technologie mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, to nie będziesz mógł w pełni wykorzystać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na Twoim urządzeniu.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

 

 


516354 Unikalnych wizyt
Engine: PHP-Fusion v6.01.6 © 2006
Future Theme Bordeaux by Amilla Dee Webdesign


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie